Uydu anten montaj ve kurulumu uzman elektrikçi ustalarımız tarafından yapılmaktadır,bina ortak anten sitemleri uydu santralleri konusunda profesyonel ekibimiz malzeme kalitesine önem vererek estetik şekilde çalışır,bireysel çanak anten kurulum işlerinizide yapmakta olup talebinize göre tek çanak yada biden fazla uydu yayını için çoklu çanak sistemlerini kurmaktayız.

Merkezi Uydu Kurulumu
Merkezi Uydu Kurulumu

Uydu merkezi santral sistemerini kuran elektrik ustalarımız çalışma öncesinde olabilecek en doğru projeyi tasarlar anten kablolamasında çok sayıda kablonun dairelere dağılımını göz önüne alarak kablo düzergahının gideceği en doğru kısımları sizinle birlikte belirler.

Merkezi çanak antenlerin montaj edileceği alanların sağlam olması gerekir elektrikçi ustalarımız en uygun ve en iyi sinyal alabilecek yeri analiz ederek çanağın sağlam şekilde hava şartlarından etkilenmelecek biçimde montajını yapar.

Merkezi uydu çanaklarının uydu yön bulma işlemlerinde son sistem uydu bulucu cihazlar kullanılarak çalışma yapılır en yüksek sinyali ayarlamak uydu kurulumunda en önemli hususlardan biridir.